POWIATOWE ZAWODY W PIŁKĘ SIATKOWĄ GIMNAZJUM

       Dnia 11 lutego 2015r. odbyły się  Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt Gimnazjum. Gospodarzem rozgrywek był Zespół Szkół w Stawiszynie. W turnieju wzięło udział 12 drużyn, rozlosowane w trzech grupach. W naszej grupie były siatkarki, reprezentujące Gimnazjum w: Stawiszynie, Iwanowicach, Godzieszach. Naszym dziewczynom nie udało się pokonać jedynie siatkarek ze Stawiszyna - ubiegłorocznych laureatek powiatu. Z drugiego miejsca w grupie, w kolejnych rozgrywkach siatkarki z Jankowa mogły walczyć o IV miejsce. 

W dalszej rywalizacji dziewczyny pokonały drużyny: z Russowa II i Stawiszyna II. Mecze naszych siatkarek były bardzo emocjonujące. Każdy mecz były bardzo wyrównany, dlatego dziewczyny walczyły o każdy punkt do końca z ogromnym poświęceniem. Dały z siebie wszystko i zajęły IV miejsce. Drużynę do zawodów przygotowała nauczycielka wychowania fizycznego Elżbieta Biesiada. Gratulacje!

Skład naszej drużyny: Aleksandra Nowicka (kapitan), Aleksandra Konieczna, Patrycja Kowalczyk, Katarzyna Raczyk, Weronika Dyc, Julita Malinowska, Tamara Walczak, Adrianna Olszewska, Iza Włodkowska, Dominika Nowicka, Karolina Dobrowolska.

Powiatowe zawody w pilke siatkowa dziewczat gimnazjum - luty 2015 (2).jpgPowiatowe zawody w pilke siatkowa dziewczat gimnazjum - luty 2015 (3).jpg


Wersja do druku