GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ SIATKOWĄ

       Dnia 5 lutego 2015r. w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Siatkową dziewcząt gimnazjum. Nasza szkoła rywalizowała z drużynami ze szkół w Piotrowie i Blizanowie. Miło było podziwiać umiejętności naszych uczennic. Jak zwykle siatkarki z Jankowa dostarczyły nam wiele emocji. Na szczęście, jak na sportowców przystało nasze gimnazjalistki walczyły do końca, nie poddały się i ostatecznie zajęły I miejsce. 

Drużynę do zawodów przygotowała nauczycielka wychowania fizycznego Elżbieta Biesiada. Zajmując I miejsce nasza drużyna awansowała do rozgrywek powiatowych, które odbędą się 11 lutego w Stawiszynie. Życzymy powodzenia!

Oto skład naszej drużyny: Aleksandra Nowicka (kapitan), Aleksandra Konieczna, Patrycja Kowalczyk, Weronika Dyc, Weronika Dobrowolska, Katarzyna Raczyk, Dominika Nowicka, Iza Włodkowska, Tamara Walczak, Julita Malinowska, Karolina Dobrowolska.

Gminne zawody w pilke siatkowa dziwczat gimnazjum - luty 2015 (2).jpgGminne zawody w pilke siatkowa dziwczat gimnazjum - luty 2015 (3).jpg


Wersja do druku