WYWIADÓWKA POD HASŁEM „DZIECI – RODZICOM” - 7 KWIETNIA

Corocznym zwyczajem na wywiadówce wiosennej przedstawiamy pokrótce osiągnięcia Szkoły. W tym roku przypadł ten dzień 7 kwietnia. Uczniowie swoje występy zadedykowali Rodzicom. Koncert zorganizował Samorząd Szkolny, a prowadziły jego przedstawicielki: Aldona Nowak i Magdalena Musioł. 


Wersja do druku
ABSOLUTORIUM UNIWERSYTETU GIMNAZJALISTY – 31 MARCA

Dnia 31 marca 2011r. odbyło się uroczyste Absolutorium, będące zwieńczeniem tegorocznego Uniwersytetu Gimnazjalisty, do którego w tym roku szkolnym przystąpiło już po raz trzeci 20 gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym. Uniwersytet Gimnazjalisty jest programem edukacyjnym realizowanym już od 2008 r. przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. 


Wersja do druku
Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 23 marca 2011 r. w grupie 3-4 latków odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały rodzicom program artystyczny. Następnie pani wicedyrektor mgr Danuta Jendryke dokonała uroczystego pasowania. Przedszkolacy otrzymali Dyplomy Pasowania na Przedszkolaka oraz upominki w postaci książeczek.


Wersja do druku
Zbiórka książek dla młodzieży polskiej na Łotwie

W odpowiedzi na  zbiórkę książek i pomocy szkolnych dla dzieci i młodzieży polskiej z łotewskiego miasta Daugavpils ogłoszoną przez Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Jankowie Pierwszym - Kasia Raczyk, Oliwia Chojnacka i Piotr Jerz pod opieką wychowawczyni Agnieszki Szczepińskiej zorganizowali akcję „Szkoła szkole”.


Wersja do druku
Pierwszy dzień wiosny

W dniu 21 marca 2011 roku uroczyście powitaliśmy Wiosnę.


Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ... 135 [136] 137 138 139