Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym: Aktualności


Z wizytą w Piazza Armerina (Sycylia)

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła nam wizyta na Sycylii w Piazza Armerina. Pierwszy lot samolotem, integracja z partnerami z Włoch, Turcji i Bułgarii podczas realizacji projektu "Cztery pory roku, cztery elementy", zwiedzanie zabytków i spacer nad Morzem Śródziemnym - to wszystko na długo pozostanie w naszej pamięci.


Wersja do druku
Turniej siatkarski z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 15.11.2011r w Zespole Szkół w Jankowie Pierwszym odbył się po raz kolejny Powiatowy Turniej w Gimnazjalnej Piłce Siatkowej z okazji Dnia Niepodległości. W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny z powiatu kaliskiego.Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce  
II miejsce   
III miejsce  
IV miejsce  
Gimnazjum Janków Pierwszy
Gimnazjum Stawiszyn
Gimnazjum Koźminek
Gimnazjum Russów

Skład zwycięskiej drużyny z Jankowa Pierwszego: Adam Kasprzyk, Krzysztof Sądkiewicz, Sebastian Celer, Mikołaj Kubacki, Dominik Hojak, Karol Lebiedziński, Erwin Matyśkiel, Krystian Konieczny, Błażej Przyrański, Łukasz Bielecki, Jakub Jaśniewski, nauczyciel - Robert Gorzelańczyk


Wersja do druku
Święto Odzyskania Niepodległości

W przeddzień 93 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Samorząd Szkolny złożył kwiaty i zapalił znicze pod tablicą i „dębem pamięci”, znajdującymi się  przed budynkiem szkoły. Gimnazjaliści z klasy trzeciej wystąpili na uroczystym apelu z programem słowno-muzycznym o charakterze patriotycznym. Następnie zaprezentowali go w Kościele Parafialnym w Blizanowie Władzom Gminy, Kombatantom, delegacjom  ze szkół i lokalnej społeczności.
Po inscenizacji zaśpiewał kilka pieśni patriotycznych chór szkolny. 


Wersja do druku
IV Turniej Ziemi Kaliskiej w Piłce Siatkowej "TRZYMAJ FORMĘ"

III miejsce dla drużyny chłopców w IV Turnieju Ziemi Kaliskiej w Gimnazjalnej
Piłce Siatkowej Chłopców "TRZYMAJ FORMĘ"


Wersja do druku
Broszura "Nasza szkoła w pigułce"

    Uczniowie klasy III Gimnazjum, pod kierunkiem nauczycieli wykonali w ramach realizacji projektu edukacyjnego broszurę "Nasza szkoła w pigułce". Publikacja jest w trzech językach i służyć będzie promocji szkoły w środowisku lokalnym, a także poza granicami kraju podczas realizacji projektów międzynarodowych (Comenius, Młodzież w działaniu). Zachęcamy do zapoznania się z broszurą.

k1.jpg


Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ... 130 [131] 132 ... 137 138 139