Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym: Aktualności


Zawody w piłkę siatkową chłopców w Stawiszynie

II miejsce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową chłopców z gimnazjum –
STAWISZYN 17 stycznia 2012 roku.


Wersja do druku
XX Finał WOŚP

Już po raz dwudziesty uczniowie Gimnazjum wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku kwestowanie odbyło się w dniach: 4 i 5 stycznia. W akcji wzięli udział uczniowie naszej Szkoły, łącznie ze Szkołą Filialną w Brudzewie, dzieci Przedszkola oraz właściciele miejscowych sklepów i firm. Zebraną kwotę w wysokości 901,73 złotych przekazaliśmy za pośrednictwem Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej Fundacji WOŚP.


Wersja do druku
„CHARYTATYWNE” STROIKI

W dniu 11 grudnia br. w Kościele Parafialnym w Blizanowie uczniowie pod opieką nauczycieli zorganizowali akcję charytatywną. Parafianie, po każdej Mszy Świętej, mieli możliwość nabycia przepięknych stroików, wykonanych wcześniej przez dzieci i młodzież naszej szkoły przy współudziale rodziców. Dochód z akcji będzie wsparciem w leczeniu trzech uczennic  i małego chłopca. W dniu dzisiejszym udało nam się zebrać kwotę 2 183 złotych. Akcja będzie kontynuowana jeszcze w przyszłą niedzielę tj. 18 grudnia. Za okazane serce GORĄCO DZIĘKUJEMY!
Wersja do druku
Konkurs na najpiękniejszy wieniec adwentowy

W dniu 8 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs pod hasłem "Najpiękniejszy wieniec adwentowy".
Spośród osiemnastu, własnoręcznie wykonanych przez uczniów wieńców Komisja wyróżniła cztery i przyznała ich autorom nagrody. Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce - Klaudia Kałużna z klasy II Gimnazjum,
II miejsce - Izabela Stanisławska z klasy III Gimnazjum,
III miejsce (wyróżnione dwa wieńce): Sylwia Krawczyk i Marika Malinowska z klasy II Gimnazjum.

Wszystkie wieńce adwentowe zostaną wystawione na sprzedaż w akcji charytatywnej, która odbędzie się w niedzielę (11 grudnia) w Kościele Parafialnym w Blizanowie - serdecznie zapraszamy!


Wersja do druku
Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Tegoroczne rozgrywki o Mistrzostwo Powiatu Kaliskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych odbyły się 7 grudnia 2011r. w Opatówku.

Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, podzielonych na 3 grupy. Dziewczęta naszej szkoły rywalizowały w najpierw z uczennicami z Iwanowic, z  którymi przegrały i z uczennicami ze Stawu, z którymi wygrały. Następnie w meczu, umożliwiającym grę o miejsca finałowe, rywalizowały z zawodniczkami z Piotrowa. Pomimo, iż pierwszą połowę dziewczęta z Jankowa wygrały, to cały mecz  zakończył się sukcesem koleżanek z sąsiedniej szkoły.
 
Końcowa klasyfikacja:
1.    Piotrów
2.    Iwanowice
3.    Koźminek
4.    Janków Pierwszy


Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ... 129 [130] 131 ... 137 138 139