Sukces na Konkursie Kolęd i Pastorałek

       W dniu 27 stycznia br. uczennica naszej szkoły - Kornelia Raźniewska zajęła I miejsce w kategorii soliści klas I - III w II Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek MOSKURNIA 2012.
W tym samym konkursie w kategorii chóry nasz chór w składzie:
Kornelia Raźniewska, Kasia Kosmowska, Iza Włodkowska, Natalia Stasiecka, Ola Konieczna, Weronika Dobrowolska, Sylwia Jakubowska, Magda Płócienniczak, Magda Kliszewska, Klaudia Ławińska zajął II miejsce.
Uczennice przygotowała do występu nauczycielka muzyki - Ewa Mysłakowska.


Wersja do druku
Choinka Noworoczna

Po trudach nauki, czas na zabawę!!!

W tym roku Choinka Noworoczna dla przedszkolaków odbyła się w dniu 25 stycznia. Na drugi dzień bawili się uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.


Wersja do druku
Zawody w piłkę siatkową chłopców w Stawiszynie

II miejsce w powiatowych zawodach w piłkę siatkową chłopców z gimnazjum –
STAWISZYN 17 stycznia 2012 roku.


Wersja do druku
XX Finał WOŚP

Już po raz dwudziesty uczniowie Gimnazjum wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku kwestowanie odbyło się w dniach: 4 i 5 stycznia. W akcji wzięli udział uczniowie naszej Szkoły, łącznie ze Szkołą Filialną w Brudzewie, dzieci Przedszkola oraz właściciele miejscowych sklepów i firm. Zebraną kwotę w wysokości 901,73 złotych przekazaliśmy za pośrednictwem Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej Fundacji WOŚP.


Wersja do druku
„CHARYTATYWNE” STROIKI

W dniu 11 grudnia br. w Kościele Parafialnym w Blizanowie uczniowie pod opieką nauczycieli zorganizowali akcję charytatywną. Parafianie, po każdej Mszy Świętej, mieli możliwość nabycia przepięknych stroików, wykonanych wcześniej przez dzieci i młodzież naszej szkoły przy współudziale rodziców. Dochód z akcji będzie wsparciem w leczeniu trzech uczennic  i małego chłopca. W dniu dzisiejszym udało nam się zebrać kwotę 2 183 złotych. Akcja będzie kontynuowana jeszcze w przyszłą niedzielę tj. 18 grudnia. Za okazane serce GORĄCO DZIĘKUJEMY!
Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ... 129 [130] 131 ... 137 138 139