Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym: Aktualności


Wizyta przygotowawcza

       W ostatni weekend lutego przyjechały do nas dwie dwuosobowe delegacje z: Ukrainy i  Bułgarii. Były to dwie nauczycielki i dwie uczennice szkół, które wraz z naszymi gimnazjalistami realizować będą projekt „Sport i szczypiorek na dobry humorek” w ramach programu „Młodzież w działaniu” (Akcja 3.1 Wymiana Młodzieży z Krajami Programu i Sąsiedzkimi Krajami Partnerskimi). Wnioskodawcą i realizatorem tego zadania jest grupa „Iskra”, której członkowie należą do UKS „LIDER”, a koordynatorami działań są nauczyciele: Agnieszka Szczepińska i Kryspin Woliński. Projekt będzie realizowany przez 3 dziesięcioosobowe grupy młodzieży w wieku 14-25 lat z: Polski, Bułgarii i Ukrainy, dorośli liderzy będą tylko nadzorować działania.


Wersja do druku
„Sport i szczypiorek na dobry humorek”

W dniu 9 lutego odbyło się w naszej szkole spotkanie, poświęcone realizacji projektów międzynarodowych, w szczególności prezentacji projektu pt. „Sport i szczypiorek na dobry humorek” w ramach Programu MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU. Udział w nim wzięli: Wójt Gminy Blizanów – Sławomir Musioł, Wiceprzewodniczący Rady – Kazimierz Klawczyński, Przewodnicząca Komisji Oświaty – Danuta Sobczyk, Dyrektor Zespołu Szkół w Blizanowie – Ireneusz Pietrzak, Redaktor Życia Kalisza – Grzegorz Pilecki, Instruktor GOK – Paulina Wróblewska oraz nauczyciele i uczniowie, zaangażowani w realizację projektów. 


Wersja do druku
Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

W dniu 02.02.2012 r. został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ziemia i jej zagrożenia”.Laureatami zostali:

I grupa – szkoła podstawowa
1.    Aleksandra Chojak – Zespół Szkół w Blizanowie
2.    Piotr Jerz – Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym
3.    Martyna Stanoch – Zespół Szkół w Piotrowie

Wyróżnienie   
Paweł Ogórkiewicz, Magdalena Płócienniczak – Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym

II grupa – gimnazjum
1.    Marta Stefaniak – Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym
2.    Agata Nowicka – Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym
3.    Anna Raczyk – Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym

Wyróżnienie
Marta Węgrzyn, Anna Biesiada – Zespół Szkół w Piotrowie.


Wersja do druku
Sukces na Konkursie Kolęd i Pastorałek

       W dniu 27 stycznia br. uczennica naszej szkoły - Kornelia Raźniewska zajęła I miejsce w kategorii soliści klas I - III w II Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek MOSKURNIA 2012.
W tym samym konkursie w kategorii chóry nasz chór w składzie:
Kornelia Raźniewska, Kasia Kosmowska, Iza Włodkowska, Natalia Stasiecka, Ola Konieczna, Weronika Dobrowolska, Sylwia Jakubowska, Magda Płócienniczak, Magda Kliszewska, Klaudia Ławińska zajął II miejsce.
Uczennice przygotowała do występu nauczycielka muzyki - Ewa Mysłakowska.


Wersja do druku
Choinka Noworoczna

Po trudach nauki, czas na zabawę!!!

W tym roku Choinka Noworoczna dla przedszkolaków odbyła się w dniu 25 stycznia. Na drugi dzień bawili się uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.


Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ... 128 [129] 130 ... 137 138 139