Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową

zawody1e.jpg26.01.2018 drużyna siatkarska chłopców z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Zawodach w Piłkę Siatkową w Stawiszynie. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Ratajczyk, Bartosz Małyjasiak, Norbert Nowicki, Krystian Rutkowski, Bartosz Rosiak, Patryk Bednarek, Wojciech Skorupa,  Daniel Kiełbasa,  Łukasz Grala. Po zaciętych meczach nasi zawodnicy zajęli drugie miejsce.
Wszystkim zawodnikom i Panu Robertowi Gorzelańczykowi gratulujemy. 


Wersja do druku
NIEZWYKŁA BABCIA I CUDOWNY DZIADEK, CZYLI DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2018 .

dzienbd1.jpgŚwięto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla kochanych babć i cudownych dziadków. Z tej okazji w naszej szkole 19 stycznia tego roku odbyła się uroczystość, na którą wnuczki i wnuczęta zaprosili swoje cudowne babcie i wyjątkowych dziadków. To piękne święto już na stałe wpisało się w repertuar uroczystości szkolnych i przedszkolnych w naszej placówce.   Na samym początku uroczystości Pan Dyrektor Kryspin Woliński wraz z Panią Wicedyrektor Jolantą Kornaszewską serdecznie przywitali wszystkie babcie i każdego dziadka, życząc im wszystkiego najlepszego z okazji ich święta. Następnie rozpoczęła się  część artystyczna, którą zaprezentowały dzieci z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Scenariuszem i oprawą muzyczną zajęły się panie wychowawczynie w składzie: Pani Maria Marciniak, Pani Danuta Kubiak oraz Pani Ewa Nawrocka. W pięknie udekorowanej sali swój występ o tematyce świątecznej zaprezentowały dzieci z klasy pierwszej. Następnie dzieci z klasy drugiej przepięknie wyrecytowały wiersze dla swoich babć i dziadków oraz zatańczyły polski taniec ludowy – krakowiak. Nie zabrakło też  widowiska o Bożym Narodzeniu, które zaprezentowały dzieci z klasy trzeciej. Następnie dzieci obdarowały swoich kochanych gości pięknymi, własnoręcznie wykonanymi prezentami. Całą uroczystość uświetnił zespół folklorystyczny „Kalina”, który swój piękny koncert zadedykował wszystkim seniorom. Nie zabrakło również gromkiego sto lat. Chętni dziadkowie i babcie mogli zatańczyć w rytm muzyki. Odważne wnuczki i wnuczęta zaprosili do tańca swoich gości. 


Wersja do druku
WOLONTARIUSZE PAMIĘTAJĄ ZIMĄ O ZWIERZĘTACH

wol1a.jpgZima to trudny czas nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt. Gdy na zewnątrz mróz i śnieg potrzebują one szczególnej opieki. 17 stycznia 2018r grupa wolontariuszy z naszej szkoły rozpoczęła akcję „Pomóżmy ptakom przetrwać zimę”. Uczniowie klasy VII – Kamil Zajc i Michał Dominiak własnoręcznie wykonali wspaniałe karmniki, a następnie wraz z koleżankami – Mają Chojnacką i Amelką Biesiadą zawiesili je na drzewach na terenie naszej szkoły i umieścili w nich pyszne smakołyki dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Mamy nadzieję, że ptaszkom spodoba się ich nowa stołówka i będą często ją odwiedzać. 


Wersja do druku
26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp3a.jpgJuż po raz dwudziesty szósty nasza Szkoła wzięła udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku kwestowanie odbyło się w dniu 10 stycznia. Uczennice klasy II Gimnazjum: Monika Prymerska, Maja Matuszczak i Zosia Wcisłek zebrały łącznie kwotę: 818,80 złotych. W akcji wzięli udział uczniowie naszej placówki, łącznie ze Szkołą Filialną w Brudzewie, dzieci Przedszkola. Opiekunem wolontariuszy był pan Paweł Walczak. Za wsparcie WOŚP serdecznie dziękujemy! 


Wersja do druku
Życzenia świąteczne

kartka2018.jpg


Wersja do druku
Idź do strony  1 2 [3] 4 ... 129 130 131