WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO LASU

       Korzystając ze słonecznej pogody, w dniu 29 września wychowankowie naszego przedszkola wraz z wychowawczyniami i rodzicami wybrali się na wycieczkę do lasu w Brudzewie. Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły do koszyków dary lasu, które po powrocie do przedszkola umieściły w kąciku przyrody. Pan Leśniczy opowiedział o znaczeniu lasu w życiu każdego człowieka. 


Wersja do druku
SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z POLICJANTAMI

       Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego dzieci z wszystkich grup miały okazję spotkać się z Przedstawicielami Policji z Komisariatu w Stawiszynie. W dniu 26 września do przedszkola przybyli zaproszeni goście. Do tej wizyty przedszkolaki przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa, nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również na drodze. Dzieci bardzo serdecznie powitały Panów Policjantów i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówią.


Wersja do druku
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

       22 września dzieci w naszym przedszkolu obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana pod kierunkiem wychowawczyń maluchy z wielkim zapałem przygotowywały się do tej uroczystości. Zaraz po śniadaniu dzieci wzięły udział w korowodzie marszowym wokół szkoły. Każdy przedszkolak miał znaczek rozpoznawczy swojej grupy (MOTYLKI, PSZCZÓŁKI, BIEDRONKI, ŻABKI) i kolorowego balonika. Wszyscy prezentowali się wspaniale. Następnie dzieci udały się do sali gimnastycznej, gdzie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Na koniec uczestnicy Dnia Przedszkolaka wzięli udział we wspólnej zabawie. Wersja do druku
SPOTKANIE PO PIĘĆDZIESIĘCIU LATACH

       Dnia 12 września gościliśmy z prawdziwą przyjemnością grupę absolwentów, którzy ukończyli szkołę 50 lat temu. Były uściski, wspomnienia i krótkie posiedzenie w szkolnej ławce. Absolwenci zwiedzili naszą placówkę i zapoznali się z osiągnięciami uczniów. Na koniec zapewnili, że jeszcze powrócą.Wersja do druku
NOWE SALE NA PODDASZU

       12 września odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanej części budynku naszej Szkoły. W czasie wakacji zostały przeprowadzone prace inwestycyjne, polegające na zaadoptowaniu poddasza na sale do nauki. Inwestycja kosztowała naszą Gminę 200 tys. zł. Ostatnich kilka lat to czas ogromnych zmian wizerunku naszej placówki. Budynek szkoły zmienił się znacznie; powstały nowe izby lekcyjne, wybudowana została nowa sala gimnastyczna z zapleczem, powstało boisko tartanowe z bieżnią, urządzone zostało boisko trawiaste do piłki nożnej i plac zabaw dla najmłodszych. 


Wersja do druku
Idź do strony  [1] 2 3 ... 54 55 56