PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Szanowni Nauczyciele oraz Uczniowie, pragnę poinformować,
że aktualny plan lekcji na rok szkolny 2014/2015
znajduje się już na naszej stronie internetowej.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z nim.Dyrektor Zespołu Szkół
w Jankowie Pierwszym


Wersja do druku
OBÓZ SPORTOWY W ŁEBIE

       W dniach od 19.08.2014 do 25.08.2014 uczniowie Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym byli uczestnikami obozu sportowego w Łebie. Celem wyjazdu było upowszechnianie kultury fizycznej poprzez szkolenie młodzieży z zakresu piłki siatkowej plażowej/piłki siatkowej oraz poprzez organizowanie imprez sportowo-rekreacyjnych. W programie uczestniczyli uczniowie z UKS LIDER przy Zespole Szkół w Jankowie Pierwszym w wieku gimnazjalnym: 8 dziewczynek i 8 chłopców. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Robert Gorzelańczyk, Elżbieta Biesiada, Jolanta Kornaszewska. 


Wersja do druku
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Janków Pierwszy, dnia 25 sierpnia 2014r.
Dyrektor Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym
uprzejmie informuje,

że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15
odbędzie się dnia 01 września 2014r. o godzinie 9:00
w sali gimnastycznej.Dowożenie w tym dniu rozpocznie się o godzinie 7:40 w następującym porządku:

Pierwszy autobus: (pierwszy kurs) Janków – Biskupice – Łaszków – Janków,
(drugi kurs) Janków – Góry Jankowskie – Korab – Brudzew – Janków.

Drugi autobus: (jeden kurs) Janków – Żerniki Kolonia – Żerniki Szkoła – Wyganki - Janków.

Proszę o zachowanie bezpieczeństwa od pierwszego dnia nowego roku szkolnego.Wersja do druku
WAKACJE!!!

 
      Nadszedł czas wakacji, czas wolny od nauki i zajęć szkolnych. 
Jest to okazja, by podziękować wszystkim Pracownikom za rzetelność i wytrwałość, odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę.

Życzę Państwu odpoczynku od wszelkich trosk, miłych i niezapomnianych wrażeń, które sprawią, że znowu zatęsknicie za szkolnym dzwonkiem.

Uczniom gratuluję osiągnięć i życzę udanych i słonecznych wakacji. Mam nadzieję, że nowy rok szkolny rozpoczniemy z zapałem i gotowością do spełniania swoich marzeń i planów.


     Z pozdrowieniami
Dyrektor Zespołu Szkół
w Jankowie Pierwszym


Wersja do druku
INFORMACJA

Szanowni Rodzice!

       Dyrektor Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym uprzejmie informuje, że w bieżącym roku Ministerstwo Edukacji Narodowej kontynuuje Rządowy program pomocy uczniom „Wyprawka szkolna”. W związku z tym pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, przewidziana jest dla uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2014/2015 w klasach: II, III lub VI szkoły podstawowej.


W przypadku uczniów, którzy ubiegają się o pomoc na podstawie kryterium dochodowego w 2014 r. wprowadzono jednolite kryterium dochodowe, z ustawy o świadczeniach rodzinnych. Oznacza to, że w br. kwota uprawniająca do otrzymania pomocy wynosi 539 zł na osobę w rodzinie. W przypadku korzystania z zasiłku rodzinnego lub dodatku do zasiłku rodzinnego, wypłacanego przez instytucje pomocy społecznej wystarczy przedstawić aktualne zaświadczenie o wysokości świadczenia rodzinnego zamiast zaświadczenia o dochodach, a w przypadku nie korzystania ze świadczeń rodzinnych niezbędne jest przedstawienie wszystkich dochodów osiąganych przez członków rodziny w roku 2012 i dalszych lat.

Wnioski (do pobrania w sekretariacie) wraz z załączonymi wyżej wymienionymi dokumentami oraz oryginał faktury za zakupione podręczniki należy składać w sekretariacie w dwóch terminach: I – do 15 lipca, II – do 25 sierpnia.


Wersja do druku
Idź do strony  [1] 2 3 ... 53 54 55