Bal

bal.jpg


Wersja do druku
26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp3a.jpgJuż po raz dwudziesty szósty nasza Szkoła wzięła udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku kwestowanie odbyło się w dniu 10 stycznia. Uczennice klasy II Gimnazjum: Monika Prymerska, Maja Matuszczak i Zosia Wcisłek zebrały łącznie kwotę: 818,80 złotych. W akcji wzięli udział uczniowie naszej placówki, łącznie ze Szkołą Filialną w Brudzewie, dzieci Przedszkola. Opiekunem wolontariuszy był pan Paweł Walczak. Za wsparcie WOŚP serdecznie dziękujemy! 


Wersja do druku
Życzenia świąteczne

kartka2018.jpg


Wersja do druku
WIZYTA W DOMU DZIECKA W PLESZEWIE

domdziecka3b.jpgŚwięta to niewątpliwie czas pomocy i dobroci. Pamiętając o tym Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło w naszej szkole zbiórkę słodyczy dla dzieci  z Domu Dziecka. 18 grudnia przedstawiciele klasy VII, II i III gimnazjum odwiedzili podopiecznych placówki w Pleszewie. Nasi uczniowie, pod opieką pani Renaty Bącler i pani Pauliny Augustyniak, zawieźli nie tylko paczki ze słodyczami, ale również promienny uśmiech i nutkę optymizmu. Nowi znajomi przywitali nas serdecznie, chętnie oprowadzili po swojej placówce  i opowiedzieli o życiu codziennym. Mamy nadzieję, że ta wizyta to tylko początek wspaniałej współpracy i już niebawem spotkamy się ponownie. 


Wersja do druku
Świątecznie u 6-latków

jaselka27.jpgDnia 18 grudnia 2017r. dzieci z grupy „ Motylki"  w Przedszkolu Samorządowym przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców  prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz  Trzej Królowie, którzy  przynieśli  Dzieciątku dary .Po części artystycznej uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia  świąteczno  – noworoczne . Był też poczęstunek przygotowany również przez rodziców. 


Wersja do druku
Idź do strony  [1] 2 3 ... 127 128 129