PASOWANIE NA UCZNIA

       Dnia 17 października odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”. Pierwszoklasiści, pod kierunkiem swoich wychowawczyń – Anny Pacholewicz i Krystyny Openchowskiej, przygotowali część artystyczną, którą zaprezentowali przed swoimi rodzicami. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.
Wersja do druku
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

       13 października w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, podziękowali za trud włożony w ich edukację i wychowanie oraz wręczyli słodkie upominki. Następnie grupa teatralna „Arlekin” pod kierunkiem Pani Anny Pacholewicz zaprezentowała kabaret pt. „Szkoła na wesoło”. Młodzi aktorzy w zabawny sposób ukazali szkolną rzeczywistość oraz przyznali wszystkim pracownikom honorowe tytuły i nagrody, które zostały przyjęte z dużym poczuciem humoru. Na koniec podziękowali piosenką za zaangażowanie i ofiarną pracę na rzecz rozwoju młodego pokolenia.


Wersja do druku
WIZYTA UKRAIŃSKICH PRZYJACIÓŁ

       W dniach 04-11 października 2014r. gościliśmy w naszej szkole 30-osobową grupę młodzieży ukraińskiej wraz z opiekunami ze Średniej Specjalistycznej Szkoły Nr 6 z Pryłuk. Wspólnie zrealizowaliśmy projekt pt. „PIĘKNO UKRAIŃSKIEJ I POLSKIEJ ZIEMI PĘDZLEM MALOWANE”, który miał ma na celu wszechstronne zaktywizowanie młodzieży na rzecz rozwoju osobistego i społeczności lokalnej. Wnioskodawcą był Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie.


Wersja do druku
WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO LASU

       Korzystając ze słonecznej pogody, w dniu 29 września wychowankowie naszego przedszkola wraz z wychowawczyniami i rodzicami wybrali się na wycieczkę do lasu w Brudzewie. Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły do koszyków dary lasu, które po powrocie do przedszkola umieściły w kąciku przyrody. Pan Leśniczy opowiedział o znaczeniu lasu w życiu każdego człowieka. 


Wersja do druku
SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z POLICJANTAMI

       Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego dzieci z wszystkich grup miały okazję spotkać się z Przedstawicielami Policji z Komisariatu w Stawiszynie. W dniu 26 września do przedszkola przybyli zaproszeni goście. Do tej wizyty przedszkolaki przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa, nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również na drodze. Dzieci bardzo serdecznie powitały Panów Policjantów i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówią.


Wersja do druku
Idź do strony  [1] 2 3 ... 54 55 56