Wernisaż Klaudii Sądkiewicz

wernisaz5.jpgW dniu 9 września 2017r w Pleszewie w kinie Hel odbył się wernisaż naszej uczennicy Klaudii Sądkiewicz. Na wernisażu towarzyszyli jej rodzice oraz przyjaciółki Wiktoria Szwedziak i Wiktoria Bloch. Przybyli również dziadkowie, znajomi. Na wernisażu nie mogło zabraknąć nauczycielki Klaudii pani Marii Marciniak oraz dyrektora szkoły. Klaudia  w środowisku szkolnym znana jest ze swojego zamiłowania do rysowania, projektowania. Na swoim koncie ma  już  pierwsze nagrody. Zwyciężyła m.in. w konkursie Lilla Lou FEROSH "Flamenco", zajęła także 3 miejsce w konkursie Lilla Lou "Total Blue", a nawet otrzymała tytuł projektanki miesiąca w gazecie TopModel by depesche. Prace Klaudii  można oglądać do końca września w holu kina Hel w Pleszewie. 
Więcej informacji na stronie:


Wersja do druku
Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

nowyrok1.jpgDnia 4 września 2017 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Rok ten obfituje w wiele zmian. Na stanowisko wicedyrektora Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym została powołana Pani Jolanta Kornaszewska, która to zastąpiła Panią Urszulę Janczar, obecnie dyrektor I LO w Kaliszu. W gronie pedagogicznym pojawiły się również nowi pedagodzy. Pani Martyna Kałużna nauczyciel wychowania przedszkolnego, Pani Anna Latańska - psycholog, Pan Tobiasz Wojcieszak nauczyciel wychowania fizycznego, Pani Joanna Mądrzak nauczyciel geografii, Pani Maria Szczap nauczyciel muzyki. 


Wersja do druku
Plan lekcji 2017/2018

Znalezione obrazy dla zapytania plan lekcjiDyrektor Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym informuje, iż w zakładce pliki do pobrania jest dostępny plan lekcji na poszczególne dni tygodnia. Jednocześnie informuję, iż plan lekcji może ulec zmianie.

 


Wersja do druku
Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Znalezione obrazy dla zapytania rozpoczęcie roku'Dyrektor Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym uprzejmie informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się dnia 04 września 2017r. o godzinie 9:00  w sali gimnastycznej.                     

Dowożenie w tym dniu rozpocznie się o godzinie 7:40 w następującym porządku: 
                 
Pierwszy autobus: (pierwszy kurs) Janków - Łaszków - Biskupice - Janków,                   

                         (drugi kurs) Janków - Góry Jankowskie - Korab - Brudzew - Janków.                   

Drugi autobus: (jeden kurs) Janków - Żerniki Kolonia - Żerniki Szkoła - Wyganki - Janków                   

Proszę o zachowanie bezpieczeństwa od pierwszego dnia nowego roku szkolnego. 


Wersja do druku
UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

koniecroku.jpgUroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 23.06.2017 r.
o godz. 8:00 – Gimnazjum

o godz. 10:00 Szkoła Podstawowa


Dowozy w tym dniu:

7:20 kierunek: Łaszków, Biskupice, Brudzew, Korab
                                    7:20 kierunek: Wyganki, Żerniki

                                   Odwozy około godziny 11:00 


Wersja do druku
Idź do strony  [1] 2 3 ... 116 117 118