WAKACJE!!!

       Nadszedł czas wakacji, czas wolny od nauki i zajęć szkolnych.
Jest to okazja, by podziękować wszystkim Pracownikom za rzetelność i wytrwałość, odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę.

Życzę Państwu odpoczynku od wszelkich trosk, miłych i niezapomnianych wrażeń, które sprawią, że znowu zatęsknicie za szkolnym dzwonkiem.

Uczniom gratuluję osiągnięć i życzę udanych i słonecznych wakacji. Mam nadzieję, że nowy rok szkolny rozpoczniecie z zapałem i gotowością do spełniania swoich marzeń i planów.


    
Z pozdrowieniami

Halina Litwa
Dyrektor Zespołu Szkół
w Jankowie Pierwszym


Wersja do druku
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

„Nie ma nic lepszego nad to,
że się człowiek cieszy ze swych dzieł”.
 
 
        
       W dniu 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Jednocześnie władze Gminy, pracownicy, uczniowie i rodzice gorąco pożegnali, wybierające się na emeryturę wieloletnie nauczycielki Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym: Halinę Litwę – nauczycielkę matematyki i dyrektor od 2001 r., Danutę Jendryke – nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej i wicedyrektor od 2004r. oraz Annę Pacholewicz – nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej. 


Wersja do druku
PRZEDSZKOLAKI W GMINNEJ BIBLIOTECE

       W ramach realizacji tygodniowej tematyki z cyklu: ,,Książki, książeczki", 16 czerwca dzieci z grupy BIEDRONEK (5-latki) i ŻABEK (5-6-latki) wybrały się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki Publicznej w Blizanowie. Przedszkolacy mieli okazję z bliska obejrzeć księgozbiór biblioteki, który podzielony jest na różne działy. Ponadto dowiedziały się, jak można zostać czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Znaczna część przedszkolaków po raz pierwszy była w tego typu instytucji.


Wersja do druku
NASZE UCZENNICE NA KONCERCIE GALOWYM

       Po raz kolejny uczennice naszej szkoły: Katarzyna Kosmowska, Kornelia Rażniewska i Magdalena Kliszewska zaśpiewały podczas Koncertu Galowego VIII Diecezjalnego Festiwalu Pieśni Religijnej pod hasłem: „W hołdzie Janowi Pawłowi II”, który odbył się 15 czerwca w Kaliszu. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wokalnych sukcesów! 


Wersja do druku
OSTATNI RAZ Z NASZĄ SZKOŁĄ

       Paweł Ogórkiewicz po raz ostatni reprezentował naszą szkołę w konkursach recytatorskich. Tym razem zajął II miejsce w 21. edycji Konkursu Recytatorskiego „Strofy znad Prosny", organizowanym przez Klub Osiedlowy Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Po raz pierwszy w tej imprezie wystąpił Marcin Marciniak z klasy V. Chociaż bardzo dobrze zaprezentował dwa wiersze, nie udało mu się zająć pierwszych miejsc. Jest nadzieja, że w kolejnych latach godnie zastąpi swojego starszego kolegę. Konkurs organizowany był w ramach tegorocznego Święta Miasta Kalisza i miał na celu przypomnienie wspaniałych poetów, związanych z Ziemią Kaliską oraz promowanie wspaniałych talentów recytatorskich. 


Wersja do druku
Idź do strony  [1] 2 3 ... 70 71 72